Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Botsvana

Botsvana satılık emlak

Botsvana, Güney Afrika'da karayla çevrili bir ülkedir. Güneyde Güney Afrika, batıda ve kuzeyde Namibya, kuzey doğuda Zimbabve ile sınır komşusudur.

Botswana'nın “şehir” unvanı olan iki kenti var: başkent Gaborone, madencilik için önemli bir merkez ve özellikle de elmas madenciliği ve Francistown.

Botsvana'da satılık emlaklarla ilgileniyorsanız, ülkedeki emlak piyasasını analiz edeceğiz.

Botsvana konut emlak piyasası büyük ölçüde geride kalmaya devam ediyor, ancak potansiyel ve muazzam bir büyüme sunuyor gibi görünüyor. Botswana'da satılık mülklerin sayısı ve fiyatları hakkında resmi bir veri yoktur ve bu nedenle, mülkün uzmanları Botswana'da satılık mülklerin fiyatlarının bulunduğunu beyan etse de piyasayı analiz etmek kolay değildir. son yıllarda büyümeye devam etti.

 

Botsvana'da satılık en iyi ve en ilginç mülkler Gaborone ve Francistown. Bu açıklama, şehir merkezinin dışında yer alan konut mülklerinin bile% 5,5 civarında kira getirileri sunduğunu gösterdiği Ekonomik Konut Finansmanı Merkezi tarafından yapılan son araştırmalarla desteklenmektedir.

 

Son yıllarda, Botswana, Afrika'daki en cazip yatırım hedefi olarak kabul edildi, çünkü hem Botswana, en özgür Afrika ekonomilerinden biri olarak kabul edildi, hem de hükümetin yönetmelikleri ticaret ve dış yatırıma açıklığı ve büyümeyi teşvik etti.

Botsvana hükümeti aktif olarak yabancı yatırımlar arıyor ve yabancılara satış için arsa ve arazi satmaktan mutluluk duyuyor.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB